En İyi Saç Ekim Doktorları Kimlerdir?

Saç ekimi alanında iki farklı yöntem kullanılsa da bu yöntemlerin nasıl uygulandıkları hayli önem kazanmaktadır. Zira hijyenik olmayan ortamlarda deneyimsiz kimseler tarafından yapılan saç ekimleri maalesef ölüme kadar gidebilen riskler taşımaktadırlar. İşte bu sebeple doktor tercihinizi en iyi bir şekilde yapmak gerekmektedir. Bu kapsamda sizlere yazımız içerisinde en iyi doktorlar hakkında tavsiyelerde bulunacak ve bu sayede isabetli kararlar verebilmenizi sağlayacağız.

Prof. Dr. Ufuk Bilkay

Saç ekimi alanında bir hayli uzman olan ve bu konu üzerinde gerek ulusal gerekse de uluslararası düzeyde çalışmalar yapan Prof. Dr. Ufuk Bilkay İzmir Ege Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Kendi muayenehanesine de sahip olan Bilkay hastalarına oldukça steril ortamlarda saç ekimi hizmeti sunmaktadır. Bu sayede birçok hastasının hayallerine kavuşmasını sağlayan Bilkay saç ekiminin yanı sıra aynı zamanda sakal ve kaş ekimi de yapmaktadır.

Eğer sizler de güvenilir bir doktor arayışı içerisindeyseniz bu durumda en iyi tercihlerden birisi Ufuk Bilkay saç ekimi doktoru olacaktır.

saç ekimi doktoru

Op. Dr. Can İşler

Sizlere tavsiye edeceğimiz doktorlardan birisi de Op. Dr. Can İşler olmaktadır. Hem İstanbul hem de Viyana’da klinikleri bulunan İşler hastalarına en iyi hizmeti sunmak için kendisini sürekli olarak geliştirmektir. Plastik ve estetik cerrahi alanlarında hizmet veren İşler bu kapsamda son derece steril ortamlarda hastalarına hizmet vermektedir.

Gelişmeleri de oldukça yakından takip eden İşler, bu alanda hastalarının sağlığını odak noktasına koymaktadır. Sadece saç ekimi değil aynı zamanda kaş ve sakal ekimi bunların yanı sıra göğüs düzeltmeleri ve karın germe gibi birçok ameliyatı yapmaktadır. Bu sebeple sizler de doktor tercihi yaparken İşler’i de listenizde bulundurabilirsiniz.

Op. Dr. Atilla Kaya

Saç ekimi alanında sizlerin listesinde yer alabilecek doktorlardan birisi de Op. Dr. Atilla Kaya olmaktadır. Kendisi İstanbul’daki kliniği ile hastalarına hizmet vermektedir. Bu kapsamda son derece temiz ve kaliteli saç ekimi yaptığını ifade edebiliriz.

Saç ekiminin yanı sıra hemoroid başta olmak üzere diğer ameliyatları da yaptığını belirtmek gerekir. Bu sayede hastalarına en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan Kaya en gelişmiş yöntemleri kullanarak hastaların en kısa süre içerisinde iyileşmesini de sağlamaktadır.

Doktor Seçerken Dikkat Edilecekler

Yukarıda sizlere saymış olduğumuz doktorların haricinde de doktor seçimi yapabilirsiniz. Bu seçimlerinizde ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta doktorların gerekli yetkinliklere sahip olup olmadığını öğrenmektir. Bunu yapabilmek için ise doktorların yasal olarak bu işi yapmalarına imkan tanıyan belgelerine bakmalısınız. Bu sayede kaçak bir klinikte hijyenik olmayan bir ameliyat geçirmekten de korunmuş olursunuz.

Bu hususu netliğe kavuşturduktan sonra ise yapmanız gereken ise ameliyat ortamını ve kullandığı malzemeleri görmek olmalıdır. Bu kapsamda ortamın hijyen durumu sizlere operasyon hakkında bilgiler de verecektir.

İlgili Konular

http://www.hurriyet.com.tr/turkiye-sac-ekiminde-neden-lider-40057057